Wysyłka i zwroty

- WYSYŁKA TOWARU -

 

 1. Zamówiony towar standardowo wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX.
 2. Zamówienia złożone do godziny 15.30 wysyłane są tego samego dnia (standard FEDEX).
 3. Po wcześniejszym uzgodnieniu z działem handlowym, istnieje możliwość wysyłki towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.
 4. W przypadku wysyłki kurierem DHL, zamówienia złożone do godziny 14.00 wysyłane są tego samego dnia.
 5. Towar zazwyczaj doręczany jest do klienta następnego dnia roboczego. 
 6. Przesyłki nadane w piątek doręczane są w poniedziałek.
 7. Wysyłki realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
 

- ZWROT TOWARU -

 1. Zwrot towaru zakupionego w Agri Parts Global (Euro Driveshafts Sp. z o.o.) możliwy jest w terminie do 14 dni od daty wydania towaru.
 2. Do zwracanego towaru należy dołączyć kopię dowodu zakupu (faktura, paragon).
 3. Bezwzględnym warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie kompletnego towaru w niezmienionym stanie.
 4. Odbiór towaru zostanie potwierdzony przez Agri Parts Global (Euro Driveshafts Sp. z o.o.) Potwierdzenie odbioru nie jest równoznaczne z potwierdzeniem zgodności stanu towaru z wymaganiem pkt. 3 powyżej.
 5. Zwracany towar kupujący dostarcza do siedziby firmy osobiście lub poprzez wysyłkę. Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Agri Parts Global (Euro Driveshafts Sp. z o.o.) zwróci kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, za wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez firmę.
 6. Agri Parts Global (Euro Driveshafts Sp. z o.o.) dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, chyba że kupujący zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 
 

- GWARANCJA -

 1. Wszystkie towary objęte są gwarancją producenta. W przypadku kupna artykułu na fakturę jest to okres 12 miesięcy. W przypadku zakupu towaru na paragon jest to okres 24 miesięcy (inaczej: rękojmia). Gwarancja liczona jest od dnia wydania towaru. 
 2. Aby rozpocząć procedurę reklamacji, należy towar na reklamację dostarczyć do siedziby firmy na adres: 
  Euro Driveshafts Sp. z o.o.
  ul. Kolejowa 291a
  05-092 Dziekanów Polski
 3. Do przesyłki z towarem należy dołączyć dowód zakupu (faktura, paragon) oraz wypełniony formularz reklamacyjny. Dostępny tutaj: https://www.przeguby.pl/strefa-hurtownika/
 4. Towar na reklamację musi być dostarczony w komplecie (produkt główny + akcesoria: osłona, nakrętka, śruby, itd.).
 5. Towar na reklamację musi być dostarczony w takim stanie jak po demontażu (nie należy go myć).
 6. Gwarancja obejmuje ukryte wady produkcyjne towaru.
 7. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikłych w skutek nieprawidłowego montażu, wypadku oraz użytkowania produktu niezgodnie z przeznaczeniem. Gwarancja nie dotyczy również mechanicznych uszkodzeń osłon gumowych przegubów homokinetycznych.
 8. Wszelkie modyfikacje i zmiany wprowadzone przez nabywcę w konstrukcji towarów powodują utratę gwarancji.
 9. W przypadku reklamacji elementu wału napędowego (krzyżak, podpora, przegub, złącze kołnierzowe, itd.), wymagane jest okazanie protokołu z wyważenia wału napędowego, dokonanego po zamontowaniu nowej części.
 10. Maksymalny czas rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni roboczych.
 11. W przypadku uwzględnienia reklamacji, firma Agri Parts Global (Euro Driveshafts Sp. z o.o.) dokona naprawy reklamowanego towaru lub wymiany na towar wolny od wad. 
 12. Jeżeli wymiana towaru na wolny od wad nie będzie możliwa w powyższym terminie, wówczas nabywcy zostanie zwrócona cena zakupu reklamowanego towaru.
 13. Informacje dotyczące reklamacji można uzyskać kontaktując się z naszym biurem pod nr tel. 22 751 13 24.