Agri Parts Global to nowoczesna marka nastawiona na potrzeby rynku. Naszym celem jest dostarczenie Klientom produktów o najwyższej jakości, profesjonalnej obsługi od momentu złożenia zamówienia aż po jego końcową realizację.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe produkty. Naszym Klientom oferujemy serwis posprzedażowy oraz możliwość modyfikacji zakupionych wałków przekaźnika mocy.

Przy zakupie tego typu produktów u innych dystrybutorów warto zastanowić się czy istnieje serwis posprzedażowy, jaki będzie czas oczekiwania oraz koszt części zamiennych. Szeroki asortyment części zamiennych, który oferujemy naszym klientom pozwala nam sprawnie dokonywać ewentualnych napraw i modyfikacji wałków przekaźnika mocy.

W naszym magazynie posiadamy szeroki wybór elementów wałów przegubowych:

 • Krzyżaki
  rolnicze
 • Widłaki wewnętrzne
 • Widłaki zewnętrzne
 • Przeguby szerokokątne
 • Sprzęgła
  cierne
 • Adaptery
  WOM
Posiadamy najszerszą ofertę produktów związanych z wałkami przekaźnika mocy oraz ich elementami. Gwarantujemy bogaty asortyment, dogodne warunki płatności i korzystne rabaty oraz najniższe ceny na rynku. Towar dla hurtowni, sklepów i indywidualnych klientów w całym kraju dostarczany jest w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia.

Pracuj z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole prosimy o przesłanie aplikacji .
Aktualnie poszukujemy:
– Pracownik działu handlowego
– Pracownik magazynu

Jeśli nie prowadzimy aktualnej rekrutacji na stanowisko, które byłoby dla Ciebie odpowiednie to i tak skontatuj się z nami. Twoja aplikacja trafi do naszej bazy danych – rozważymy ją przy najbliższym naborze.